SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

PLATFORM TABANLI Ortopedik Bayan Hastane Kirmizi Beyaz Spor Ayakkabısı

Ürün Kodu: pltfrmkrzbyz
119,90 TL
84,90 TL
*

Siparişinizi telefonla kolayca verebilirsiniz

PLATFORM TABAN ÇİÇEKLİ SPOR AYAKKABI HAKKINDA GENEL BİLGİ

Sabo Medikal üretimi olan Yüksek Tabanlı Çiçekli Spor Ayakkabı hastane çalışanları ve diğer iş sektöründeki bayanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Yüksek Tabanlı Çiçekli Spor Ayakkabı daha çok sağlık çalışanları, sağlık stajyerleri, yiyecek üretimi çalışanları ve pastane çalışanları kullanılmaktadır. Yüksek Tabanlı Çiçekli Spor Ayakkabı ayak tabanındaki ortopedik 5 nokta düşünülerek üretildiği için ayak konforu sağlamaktadır. Bu sayede ortopedik ayakkabı kullanıcıları daha az yorulmaktadır. Sabo Medikal tasarımı olan ürünün 3 rengi mevcuttur. Bayan ayak anatomi yapısına uygun tasarlanmış ürünün 35, 36, 37, 38, 39, 40 numaraları imal edilmektedir.

PLATFORM TABANLI ÇİÇEKLİ SPOR AYAKKABI HAKKINDA TEKNİK BİLGİ

Bayanlar için üretilmiştir.

Özel olarak işlenmiş suni deriden hazırlanmıştır.

Yüksek Tabanlı Çiçekli Spor Ayakkabının değişik renk seçenekleri mevcuttur.

Poliüretan kaymaz tabandan yapılmıştır.

Spor ayakkabı önden beyaz bağcıklıdır.

Yüksek Tabanlı Çiçekli Spor Ayakkabının yerden yüksekliği 5 santimetredir.

PLATFORM TABANLI ÇİÇEKLİ SPOR AYAKKABININ TEMİZLENME ŞEKLİ

ıslak bez ile temizlemelisiniz alkol bazlı temızleyıcılerden uzak tutunuz

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

Markasende.com

Kargo Ve İade

 • Sipariş edilen ürün faturası ile birlikte, en geç 3-5 iş günü içinde kullanıcının sistemde belirttiği adresine kargolanacaktırr. Adreste bulunmayan müşteriler için, sipariş iptallerin de kargo ücreti kesildikten sonra kullanıcıya para iadesi yapılır.
 • Ürün teslim aldıktan sonra teslimatçı firmanın teslimatı sorunsuz yaptığı kabul edilir. Bu nedenle; teslimat sırasında hasarlı olduğunu gördüğünüz ürünleri kabul etmeyerek tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra, bu durumu admin@medidormedikal.com adresimize yazılı olarak veya 05534950428 numaradan bilgi vermeniz gerekmektedir. 
 • Ürün iadesi ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketici Yasasına ilişkin hükümler geçerlidir.
 • Gıda güvenliği bozulmadan,güvenlik bandının zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 • Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajı tahrip olmadan ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olarak, eksiksiz iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da ( tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
 • Hasarlı ürünler de kargo ücreti tarafımıza ait olup, Hasarlı olmayan ve sebep belirtilmeyen ürün iade durumunda ise kargo bedeli müşteriye aittir.
 • İade tutarının hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa ürün iadesi bankanız tarafından 2-3 hafta arasında yatırılmaktadır. Havale ve EFT ile ödemelerin de ise tutar 2- 3 iş günü için de banka hesap numaranıza tarafımız dan yatırılmaktadır. 
 • İade ile ilgili her türlü görüş ve bilgi içinadmin@medidormedikal.com adresimize yazılı olarak veya 05534950428 numaradan ulaşabilirsiniz.
 • EGER SIPARISINIZI KAPIDA ODEME VERDIYSENIZ LUTFEN BURAYA DIKKAT EDINIZ

   Kapıda ödeme seçeneğini kullanan müşterilerimizin satın almış olduğu ürünleri kargodan teslim alması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paket ve ürünler www.mediformmedikal.com  tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Yine ürün teslim alınamaz ise satış Sözleşmesi, onay alınması için alıcıya gönderilen yazılı mail, mesaj veya sosyal medya yazışmaları, alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan telefon numarası veya IP adresi delil olarak tüketici heyet veya mahkemelerine; kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, üretici, kargo firmasını ve görevlileri gereksiz meşgul etme, iş gücünü yavaşlatma ve diğer siparişlerin gecikmesi sebepleriyle kargo masrafları, işletme masrafının tamamı ve kargo bedellerinin tümünün yasal yollardan tahsil edilmesi için başvurulacaktır.

  Yasalara göre başlatılacak olan hukuki işlemlerde talep edilecek tazminat bedeli, yine ticari kanunlarca belirlenmiş olan tazminat oranı 90 misli ile 40
  misli arasında ödeme zorunluluğu olacaktır. Kapıda ödeme siparişi veren her bir kullanıcı bu şartları kabul etmiş ve peşinen ödeyeceğini alışveriş
  yapmakla resmen beyan etmiş sayılmaktadır.

incelenen ürünler

Resim PLATFORM TABANLI Ortopedik Bayan Hastane Kirmizi Beyaz Spor Ayakkabısı