SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Milano Vizon Süet Bayan Bot

Ürün Kodu: rym20
Kargo Bedava
89,90 TL
*

Siparişinizi telefonla kolayca verebilirsiniz
incelenen ürünler

Dış Materyal  :                1, Kalite Süet

İç    Materyal   :              Sıcak Astar

Topuk Yüksekliği :         8 Cm

Taban Materyali :            Diğer Materyal

1. Sınıf Anti-kanserojen ve Anti-bakteriyel Yerli Üretim Astar
Çelik Destekli Kırılmaz Taban, %100 El İşçiliği

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

Markasende.com

Kargo Ve İade

 • Sipariş edilen ürün faturası ile birlikte, en geç 3-5 iş günü içinde kullanıcının sistemde belirttiği adresine kargolanacaktırr. Adreste bulunmayan müşteriler için, sipariş iptallerin de kargo ücreti kesildikten sonra kullanıcıya para iadesi yapılır.
 • Ürün teslim aldıktan sonra teslimatçı firmanın teslimatı sorunsuz yaptığı kabul edilir. Bu nedenle; teslimat sırasında hasarlı olduğunu gördüğünüz ürünleri kabul etmeyerek tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra, bu durumu info@markasende.com adresimize yazılı olarak veya +90 542 501 88 05 numaradan bilgi vermeniz gerekmektedir. 
 • Ürün iadesi ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketici Yasasına ilişkin hükümler geçerlidir.
 • Gıda güvenliği bozulmadan,güvenlik bandının zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 • Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajı tahrip olmadan ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olarak, eksiksiz iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da ( tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
 • Hasarlı ürünler de kargo ücreti tarafımıza ait olup, Hasarlı olmayan ve sebep belirtilmeyen ürün iade durumunda ise kargo bedeli müşteriye aittir.
 • İade tutarının hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa ürün iadesi bankanız tarafından 30 GÜN arasında yatırılmaktadır. Havale ve EFT ile ödemelerin de ise tutar 15 iş günü için de banka hesap numaranıza tarafımız dan yatırılmaktadır. 
 • İade ile ilgili her türlü görüş ve bilgi içininfo@markasende.com adresimize yazılı olarak veya +90 542 501 88 05 numaradan ulaşabilirsiniz.
 • EGER SIPARISINIZI KAPIDA ODEME VERDIYSENIZ LUTFEN BURAYA DIKKAT EDINIZ

   Kapıda ödeme seçeneğini kullanan müşterilerimizin satın almış olduğu ürünleri kargodan teslim alması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paket ve ürünler www.markasende.com  tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Yine ürün teslim alınamaz ise satış Sözleşmesi, onay alınması için alıcıya gönderilen yazılı mail, mesaj veya sosyal medya yazışmaları, alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan telefon numarası veya IP adresi delil olarak tüketici heyet veya mahkemelerine; kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, üretici, kargo firmasını ve görevlileri gereksiz meşgul etme, iş gücünü yavaşlatma ve diğer siparişlerin gecikmesi sebepleriyle kargo masrafları, işletme masrafının tamamı ve kargo bedellerinin tümünün yasal yollardan tahsil edilmesi için başvurulacaktır.

  Yasalara göre başlatılacak olan hukuki işlemlerde talep edilecek tazminat bedeli, yine ticari kanunlarca belirlenmiş olan tazminat oranı 90 misli ile 40
  misli arasında ödeme zorunluluğu olacaktır. Kapıda ödeme siparişi veren her bir kullanıcı bu şartları kabul etmiş ve peşinen ödeyeceğini alışveriş
  yapmakla resmen beyan etmiş sayılmaktadır.

incelenen ürünler

Resim Milano Vizon Süet Bayan Bot